Catering Hizmetinde En Çok Tercih Edilen Aperatifler

Catering hizmeti müşteriye kaliteli ve lezzetli yemek hizmeti sunduğu için hem çalışanlar hem de etkinliklerde misafirlerine kaliteli bir yemek hizmeti sunmak isteyen kişilere önemli bir alternatif sağlar. 

Bazı zamanlar ana bir yemek yerine basit ve hafif atıştırmalıklara ihtiyaç duyarız. Kahvaltı ya da çayın, kahvenin yanına tercih edebileceğimiz birçok lezzet seçeneğini de atıştırmalıklar kategorisinde sayabiliriz. Beren Yemek Catering hizmetleri içerisinde ister kurumsal olarak çalışanlarınız için bu lezzetleri talep edin isterseniz özel davetlerinizde bu eşsiz lezzetlerden yararlanın.

Yemek davetlerinde kimi zaman dekoratif bir kokteyl kürdanın ucunda kimi zaman ise tabakta yan yana dizilmiş aperatif yiyecekler atıştırmalıklar olarak bilinir. Atıştırmalıklar kimi zaman içeceklere eşlik eden, kimi zaman ana yemekten önce kimi zaman ise sevdiklerinizle katıldığınız sohbetle uzayan davet akşamlarında açlığı bastıran yiyeceklerdir. 

 

İşte sizlere en çok tercih edilen bazı aperatif seçenekleri.

1-Mini kare tostlar: Kepekli ya da sade tost ekmeğine hazırlanan minik kare tostlardır. İçine zeytin ezmesi, dana jambon, kaşar peyniri, hindi füme veya salatalık konularak hazırlanabilir.

2-Simit Sandviç: Simitin içine dilerseniz kaşar peynir, beyaz peynir ve domates eklenilerek ve sunumu dörde bölünmüş şekilde hazırlanan aperatif çeşididir.

3-Kanepe Çeşitleri: Aperatif denilince ilk akla gelen seçeneklerden biri olan kanepeler, sebzeli, domatesli fesleğenli, keçi peynirli mantarlı ya da kaşar peynirli ve hindi fümeli olarak hazırlanıp sizlere sunulur.